Dirndl Edelweiss Lemon

Nieuw

Voor alle Tiroler feesten en Oktoberfeesten is dit een geweldige Dirndl. De dirndl is gemaakt met een mooie lemon top, en de rok is lemon-wit geblokt met een paars schort.

Dit kostuum bevat: Jurkje en schort

Meer details


Even meten is zeker weten. Klik om de tabel uit te klappen:
Kindermaten (klik)
Damesmaten (klik)
Herenmaten (klik)

Maat (in cm)869298104116
Borst omtrek5556575860
Taille omtrek5454,55555,556,5
Heup omtrek58,56061,56366

Maat (in cm)128140152164176
Borst omtrek6468768492
Taille omtrek58,560,564,568,572,5
Heup omtrek7074829098

Maat (in cm)XSSMLXLXXL
Confectie maat343640444852
Borst omtrek869099109119129
Taille omtrek6670798999109
Heup omtrek9698107117127137

Maat (in cm)SMLXLXXL
Confectie maat4852566062
Borst omtrek96104112120124
Taille omtrek8694104114120
Heup omtrek104112120128132
Neem een centimeter en meet je borst-, taille- en heupomvang. Zo weet je precies wat je maat is. Dat voorkomt onnodig retour zenden en extra kosten, want even meten is zeker weten!

Waarschuwing: Laatste items in voorraad!

€ 24,99

€ 39,99

-€ 15,00

Voor alle Tiroler feesten en Oktoberfeesten is dit een geweldige Dirndl. De dirndl is gemaakt met een mooie lemon top, en de rok is lemon-wit geblokt met een paars schort.

Dit kostuum bevat: Jurkje en schort

GeslachtDames

Geen klantenbeoordelingen op het moment.

Schrijf uw recensie

Dirndl Edelweiss Lemon

Dirndl Edelweiss Lemon

Voor alle Tiroler feesten en Oktoberfeesten is dit een geweldige Dirndl. De dirndl is gemaakt met een mooie lemon top, en de rok is lemon-wit geblokt met een paars schort.

Dit kostuum bevat: Jurkje en schort

Accepteer

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om onze service en uw bezoekervaring te verbeteren.