The Rudolph

Nieuw

De ouderwetse kersttruien zijn er niets bij met de komst van dit winterpak inclusief stropdas. Deftig Apres Skiën behoort nu ook tot de mogelijkheden! Een kerstfeestje binnenlopen in The Rudolph levert jou in één klap levenslang respect van alle andere party-gangers terwijl de iets meer behoudende OppoSuit fan nu eindelijk in stijl gekleed kan naar de kerk om te genieten van de kerst-mis.

Meer details


Even meten is zeker weten. Klik om de tabel uit te klappen:
Kindermaten (klik)
Damesmaten (klik)
Herenmaten (klik)

Maat (in cm)869298104116
Borst omtrek5556575860
Taille omtrek5454,55555,556,5
Heup omtrek58,56061,56366

Maat (in cm)128140152164176
Borst omtrek6468768492
Taille omtrek58,560,564,568,572,5
Heup omtrek7074829098

Maat (in cm)XSSMLXLXXL
Confectie maat343640444852
Borst omtrek869099109119129
Taille omtrek6670798999109
Heup omtrek9698107117127137

Maat (in cm)SMLXLXXL
Confectie maat4852566062
Borst omtrek96104112120124
Taille omtrek8694104114120
Heup omtrek104112120128132
Neem een centimeter en meet je borst-, taille- en heupomvang. Zo weet je precies wat je maat is. Dat voorkomt onnodig retour zenden en extra kosten, want even meten is zeker weten!

Waarschuwing: Laatste items in voorraad!

€ 52,46

€ 74,95

-30%

De ouderwetse kersttruien zijn er niets bij met de komst van dit winterpak inclusief stropdas. Deftig Apres Skiën behoort nu ook tot de mogelijkheden! Een kerstfeestje binnenlopen in The Rudolph levert jou in één klap levenslang respect van alle andere party-gangers terwijl de iets meer behoudende OppoSuit fan nu eindelijk in stijl gekleed kan naar de kerk om met de schoonfamilie te genieten van de kerst-mis. OppoSuits heeft nooit in de kerstman geloofd, maar we geloven wel in The Rudolph... Bestel 'm nu, maar let op: beschikbaar=beschikbaar! Merry Mental Christmas!

U wilt toch niet de verkeerde maat bestellen? Om zeker te weten dat het pak past, kunt u eenvoudig uzelf meten via onze maattabel!

                                                                         

OppoSuits zijn herenpakken in waanzinnige prints en kleuren én met een mooie pasvorm. OppoSuits zijn alles behalve standaard en ideaal voor feestjes, festivals, casual fridays, carnaval, trouwerijen, voetbalwedstrijden, eigenlijk zo’n beetje alles. OppoSuits worden altijd geleverd als set bestaande uit een jasje, pantalon én stropdas en dat voor een belachelijk lage prijs!

Dit is geen wegwerpartikel! OppoSuits zijn gemaakt van een hoge kwaliteit stof zoals je dat ook van normale (saaie) pakken kunt verwachten. Je zult positief verrast zijn door de kwaliteit. OppoSuits zijn daardoor dus ook veelvuldig te dragen en dat is maar goed ook want dat zou zomaar eens het geval kunnen zijn.

Het materiaal waarvan het pak is gemaakt, heeft als groot voordeel dat het niet snel kreukt. Mochten er toch wat kreuken in het pak ontstaan, dan raden we je aan om het te laten stomen. De hardcore doe-het-zelf anti-kreukspecialisten onder ons weten dat je het ook kunt proberen om je OppoSuit in een vochtige, hete doucheomgeving op te hangen. Door de vochtigheidsgraad in de badkamer zullen de kreuken uit je pak gaan. Het pak kan voorzichtig gestreken worden, echter op een zo laag mogelijke warmtestand!

Het pak kan in de wasmachine op 30 graden gewassen worden. Daarnaast is het altijd een goed idee om het pak af en toe naar de stomerij te brengen als je het pak regelmatig draagt of wanneer je onverklaarbare vlekken er zelf even niet uit krijgt.

De pantalons die geleverd worden bij OppoSuits hebben een iets langere lengte dan pantalons bij standaard confectiematen. Dit is een bewuste keuze omdat de pantalon zo mooier over sneakers of eventueel ander casual schoeisel valt. De pantalons van OppoSuits zijn eenvoudig een stukje te verlengen of in te korten door uw lokale naaiattelier of oma met naaimachineskills.

GeslachtHeren

Geen klantenbeoordelingen op het moment.

Schrijf uw recensie

 The Rudolph

The Rudolph

De ouderwetse kersttruien zijn er niets bij met de komst van dit winterpak inclusief stropdas. Deftig Apres Skiën behoort nu ook tot de mogelijkheden! Een kerstfeestje binnenlopen in The Rudolph levert jou in één klap levenslang respect van alle andere party-gangers terwijl de iets meer behoudende OppoSuit fan nu eindelijk in stijl gekleed kan naar de kerk om te genieten van de kerst-mis.

Accepteer

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om onze service en uw bezoekervaring te verbeteren.